Nie minęło wiele czasu od ujawnienia oficjalnych zdjęć najnowszego Hyundaia i20, a w Internecie pojawiają się już plotki na temat jego 3-drzwiowej odmiany. Jak zatem będzie wyglądał Hyundai i20 w wersji Coupe?

Z zapowiedzi koreańskiego koncernu wynika, że 3-drzwiowy Hyundai i20 trafi do światowych salonów już w przyszłym roku. Auto przez Hyundaia nazywane jest jako Coupe, a w sieci zaczęły się pojawiać pierwsze wizualizacje tego zapowiedzianego już pojazdu. Wiele wskazuje na to, że jest to kontrolowany przeciek, gdyż według wielu informacji szkic nowej wersji i20 wyciekł od specjalistów ds. marketingu Hyundaia.

Auto w całości powstaje w nowoczesnym centrum Hyundaia w Niemczech. Na samej wizualizacji samochód prezentuje się niezwykle okazale – nic więc dziwnego, że miłośnicy pojazdów Coupe zaczynają ostrzyć sobie zęby na najnowszy produkt Hyundaia.

Szkice jednak mają tyle do siebie, że często są mocno przesadzone. Między innymi dlatego już w tym momencie możemy zauważyć mocno zaznaczone błotniki, czy liczne przetłoczenia auta, których z pewnością w takiej formie nie zobaczymy w przypadku wersji produkcyjnej. Nie znamy również szczegółowych danych dotyczących jednostek napędowych nowego Hyundaia.

Samochód ma trafić do produkcji na początku 2015 roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 16 września 2014