Serdecznie witamy na pierwszym w Polsce blogu w całości poświęconym koreańskim modelom samochodów – SSangYong, Hyundai, Daewoo oraz Kia.

„Koreańczyki” jak często są określane, coraz skuteczniej podbijają europejskie i światowe rynki motoryzacyjne oraz zyskują coraz większą popularność wśród kierowców na całym świecie. Koncerny takie jak Kia czy Hyundai celnie wpasowują się w gusta Europejczyków, produkując modele o cechach takich jakie są przez nich najbardziej pożądane. Są nimi przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo jak również elegancka stylistyka. Najdynamiczniej rozwijające się modele, takie jak Kia Sportage, Hyundai i30 czy Voloster są powszechnie znane i doceniane na całym świcie.

Blog jest wynikiem fascynacji koreańskimi samochodami a redagowany jest przez grupę doświadczonych ekspertów oraz pasjonatów, którzy od lat interesują się na koreańskimi pojazdami oraz bacznie śledzą ich ekspansję na światowych rynkach. Na blogu na bieżąco informować będziemy o wszelkich nowościach i nowinkach na temat wybranych modeli, znajdą się na nim także artykuły, recenzje i poradniki.

Z myślą o posiadaczach „koreańczyków” powstała także specjalna zakładka „Nasze Auta”, gdzie każdy użytkownik naszego bloga będzie mógł się pochwalić – zamieścić zdjęcie i w skrócie opowiedzieć o swoim samochodzie.

Gorąco zachęcamy do odwiedzin oraz aktywnego uczestniczenia w rozwijaniu bloga!