SsangYong jest kolejnym, południowokoreańskim koncernem motoryzacyjnym, który coraz śmielej radzi sobie, nie tylko na rodzimym rynku, a także m.in. w Europie. Najnowszy model SsangYonga o oznaczeniu Y400 będzie oficjalnie sprzedawany w Polsce!

SsangYong Y400 zostanie oficjalnie zaprezentowany przez południowokoreański koncern motoryzacyjny podczas Targów Motoryzacyjnych w Seulu, jakie odbędą się w przedostatni dzień marca w Seulu. Przedstawiciele firmy SsangYong na kilkanaście dni przed oficjalną premierą tego samochodu zaprezentowali nieoficjalne zdjęcia auta – pojazd prezentuje się na nich nadzwyczaj dobrze!

SsangYong Y400 to nowoczesny SUV, który został zaprojektowany z myślą o kierowcach na Starym Kontynencie. Miejsce premiery samochodu to co prawda rodzinny Seul, ale wiadomo już, że samochód zadebiutuje na wielu rynkach zagranicznych. Dobra wiadomość dla fanów marki SsangYong w Polsce jest taka, iż auto trafi także do Polski, gdzie dostępne w sprzedaży będzie od drugiej połowy bieżącego roku. Nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat modelu Y400, jednak na pewno bliżej oficjalnej premiery samochodu poznamy ich więcej.

SsangYong wywołał spore zainteresowanie podczas Targów Motoryzacyjnych w Genewie, gdzie południowokoreański koncern obecny był ze swoimi premierami. Wśród nowych modeli zaprezentowano m.in. koncept w postaci modelu XAVL, czy też odświeżoną wersję modelu Korando.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 19 marca 2017