Hyundai Azera to najnowszy, luksusowy model południowokoreańskiego koncernu motoryzacyjnego. Czego możemy spodziewać się po tym samochodzie?

Na razie, Hyundai wypuścił do sieci wyłącznie jedno, za to oficjalne zdjęcie samochodu. Hyundai Azera będzie stanowił najbardziej luksusowy pojazd w gamie południowokoreańskiego koncernu, za wyjątkiem modelu Genesis. Co ciekawe, Hyundai Azera nie jest nowością przygotowaną na europejski czy amerykański rynek motoryzacyjny. Azera to kopia Hyundaia Grandeur, który sprzedawany jest na co dzień w Korei Południowej. Mało tego – w Korei Południowej na drogach jeździ aktualnie szósta generacja modelu Grandeur, który jest jednym z najchętniej wybieranych modeli Hyundaia na tamtejszym rynku.

Wróćmy jednak do Europy. Hyundai Azera będzie charakteryzował się klasycznym, czterodrzwiowym zawieszeniem. Każdy z elementów szóstej generacji tego samochodu został zaprojektowany na nowo. Mimo to, można się delikatnie doszukiwać nawiązania do poprzedników. Najważniejsza zmiana jest jednak widoczna gołym okiem – auto jest o wiele bardziej usportowione.

Co sądzicie o nowym Hyundaiu Azera? Podoba Wam się?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 30 października 2016