Do Internetu trafiły oficjalne zdjęcia nowej Kii Sportage. Premiera samochodu odbędzie się podczas nadchodzących Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie.

Na 2 tygodnie przed zaplanowaną premierą nowej Kii Sportage, do Internetu wyciekły oficjalne zdjęcia nowego, koreańskiego auta. Zgodnie z zapowiedziami, nowy Sportage będzie charakteryzował się atrakcyjnym wyglądem, przystosowanym do rynku europejskiego. Ostatnia, trzecia generacja modelu cieszyła się ogromną popularnością wśród kierowców, także z Polski, dowodem czego były liczne rankingi sprzedaży, gdzie samochód regularnie plasował się w czołówce swojego segmentu. Czy czwarta generacja Kii Sportage jest w stanie co najmniej wyrównać wyniki sprzedażowe swojego poprzednika?

Nowa Kia Sportage w dużym stopniu odróżnia się od trzeciej generacji, głównie za pośrednictwem mocno przestylizowanego frontu. Czy auto trafi w stylistyczne gusta kierowców europejskich? Czas pokaże. Nam samochód podoba się, jednak jak wiadomo – o gustach się nie dyskutuje, więc końcową ocenę samochodu od strony wizualnej pozostawiamy każdemu z Was z osobna.

Nie znamy póki co żadnych szczegółów dotyczących danych technicznych pojazdu – te najpóźniej poznamy w dniu premiery samochodu, która ma odbyć się 15 września podczas Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie. Jeżeli jednak dane wyciekną do Internetu wcześniej, na pewno Was o tym poinformujemy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)
Nowa Kia Sportage oficjalnie!, 5.0 out of 10 based on 1 rating
Dodał: , w Newsy. Dnia 30 sierpnia 2015