Koreański koncern na kilka dni przed oficjalną premierą swojego najnowszego SUV-a udostępnił jego oficjalne zdjęcia. Czego możemy spodziewać się po nowej Kii Sorento?

Trzeba otwarcie przyznać, że samochód prezentuje się znacznie lepiej na tle swojego poprzednika. Już przy pierwszym kontakcie można stwierdzić, że auto jest znacznie bardziej luksusowe. Oprócz nowego wyglądu nowy SUV Kii będzie większy od swojego poprzednika, co przełoży się także na większą ilość miejsca wewnątrz auta. Główny rynek zbytu dla nowej Kii mają stanowić Stany Zjednoczone, więc zarówno zwiększone gabaryty, jak i zmieniony wygląd mają pomóc w lepszym przyjęciu się auta w USA.

Wracając do wyglądu Kii – zmianom uległ przedni zderzak, atrapa chłodnicy, przednie reflektory, a także tylny zderzak wraz ze światłami. Także wewnątrz auta będziemy mogli liczyć na bardziej luksusowe rozwiązania, jednak póki co nie znamy jeszcze szczegółów, gdyż do naszej dyspozycji oddane zostało wyłącznie jedno, niedoprecyzowane zdjęcie. Mocną stroną Kii Sorento ma być bogaty wybór jednostek napędowych – według nieoficjalnych informacji kierowcy do wyboru otrzymają dwa diesle, jeden silnik benzynowy, jednego diesla, a także napęd hybrydowy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 11 sierpnia 2014