Kia swoimi ostatnimi ruchami na rynku motoryzacyjnym udowadniała, że może liczyć się z europejskimi konkurentami. Kolejnym zadaniem koreańskiego koncernu jest stworzenie auta rodzinnego, które dostosuje się do potrzeb Koreańczyków – takim autem ma być nowa Kia Carnival.

W ostatnich dniach do internetu wyciekła grafika, która według wielu osób prezentuje właśnie najnowszą Kię Carnival. Pierwsza generacja tego samochodu obecna jest na rynku motoryzacyjnym od 2005 roku, więc Koreańczycy doszli do wniosku, że to najwyższa pora na zaprezentowanie odświeżonej wersji tego rodzinnego vana.

Jakie wnioski możemy wyciągnąć z zaprezentowanego zdjęcia? Auto charakteryzuje się typowym dla segmentu wysokim nadwoziem. Tylne drzwi będą przesuwane, a z zapowiedzi producenta możemy wywnioskować, że samochód będzie charakteryzował się sporą ilością miejsca we wnętrzu. Póki co do sieci trafiły wyłącznie dwa zdjęcia nowej Kii Carnival – na więcej wraz z oficjalnymi informacjami, albo choćby plotkami co do specyfikacji będziemy musieli poczekać aż do momentu debiutu, który odbędzie się na Targach Motoryzacyjnych w Nowym Jorku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 2 maja 2014