Model należy do limitowanej edycji Picanto. Teraz sportowa Kia jest już oferowana przez wszystkie polskie salony tej marki. Samochód został wyceniony na 41.690 zł.

Kia Lotos Race to wyścigowa seria w randze mistrzostw Polski organizowana od kilku lat w naszym kraju przez Kia Motors Polska. Współorganizatorami są: grupa Lotos, Santander Consumer Bank, Santander Multirent i PZU. Patronat nad zawodami sprawuje Polski Związek Motorowy.

Do tej pory tym modelem jeździli początkujący zawodnicy, rozpoczynający karierę w wyścigach samochodowych. Dziś auto może kupić każdy.

W salonach tego japońskiego producenta,  Lotos Race występuje wyłącznie w kolorze białym. Pod maską znajdziemy benzynowy silnik  1.2 o mocy 85 KM. Auto posiada manualną skrzynię biegów. Jako edycja limitowana jest ozdobiona naklejkami z logo Wyścigowych Mistrzostw Polski.

Wewnątrz samochodu znajdziemy również oznakowane welurowe dywaniki. W standardzie jest sześć poduszek powietrznych, czujnik parkowania, manualna klimatyzacja oraz radio CD/MP3 z portem USB. W wyższej wersji wyposażeniowej dostaniemy autoalarm oraz system ratunkowy Kia Safety System, który rozpoznaje wypadek i automatycznie wzywa służby ratunkowe.

Kia Lotos Race została wyceniona na 41.690 zł. Wyższa wersja wyposażenia kosztuje dodatkowe 4.390 zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Mistrzowska Kia Lotos Race do kupienia dla każdego, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Dodał: , w Newsy. Dnia 11 października 2013