Wybór odpowiedniego samochodu to zawsze ciężka decyzja. Istnieje wiele marek, które wzbudzają zaufanie i gwarantują, że wszyscy ich klienci będą w stu-procentach zadowoleni. Jaka jest jednak prawda i na co się zdecydować, by potem nie żałować?

Samochody marki KIA

Kia z pewnością byłaby strzałem w dziesiątkę. Podczas projektowania tych samochodów, twórcy myślą przede wszystkim o ich użytkownikach. Bez względu na to, czy chodzi o stylistykę, bezpieczeństwo, czy też komfort – wszystko jest priorytetem. Pojazdy marki Kia spełniają wszelkie wymagania klientów, ponieważ są perfekcyjnym połączeniem stylu z komfortem, bezpieczeństwa aktywnego z biernym, przestronności z uniwersalnością, a także niskiego zużycia paliwa z przyjemnością, która płynie z prowadzenia takiego auta. Dlatego każdy, bez względu na tego, gdzie uda się tym samochodem, może być pewny, że będzie miał doskonałe samopoczucie.

Zachwycająca wyjątkowość

Pod kierownictwem Petera Schreyera (szef zespołu projektantów, a także zdobywca licznych nagród) pojazdy Kia Motors nie tylko zyskały nowoczesny wygląd oraz wyrafinowany styl, który jest tak bardzo charakterystyczny dla tej marki, ale również popularność. Na całym świecie ludzie decydują się na zakup właśnie tego typu samochodu. Wybierają Sportage, Optima, Venga, Soul, Rio czy Picanto. Wszystkie nowe modele zostały uhonorowane międzynarodowymi nagrodami w dziedzinie „designu”. Wśród nich można odnaleźć nagrodę „iF award”, a także „red dot design award”. Należą one do najbardziej prestiżowych w branży motoryzacyjnej.

Liczy się każdy detal

Wszystkie części do Kia odznaczają się wyjątkową jakością. Producenci przykładają dużą wagę do tego, aby doskonałość tych samochodów można było nie tylko zobaczyć, ale przede wszystkim poczuć (w każdym, nawet najmniejszym detalu). Wyjątkowe wnętrza pojazdów, które są najlepszym przykładem najwyższych standardów Kia Motors, są wyposażone między innymi w: wysokiej jakości materiały, ergonomiczne elementy sterowania zaprojektowane z myślą o kierowcy, innowacyjne rozwiązania z dziedziny komfortu, nowoczesne systemy audio, bogata gama wariantów wykończenia wnętrza. Wszystko to zostało poddane najbardziej rygorystycznej kontroli jakości wykonania. Oczywiście nie trzeba od razu wydawać dużej sumy na nowe części samochodowe. Można je również skupić na szrotach.

Wyjątkowa wydajność

Kia swoje najnowsze, oszczędne silniki oraz skrzynie biegów zaprojektowała tak, by zapewniać zarówno najniższe zużycie paliwa w swoich kategoriach, jak i możliwie największą przyjemność z jazdy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Artykuły. Dnia 7 lutego 2017