Hyundai Santa Fe to koreański samochód, który wyróżnia się potężnym nadwoziem i wyszukanym designem.

Jego wygląd zewnętrzny niewątpliwie charakteryzuje odważna stylistyka. Pełne reflektory, światła zespolone, kaskadowy grill, elegancka linia boczna oraz aluminiowe felgi sprawiają, że trudno oderwać od niego wzrok.  Wnętrze samochodu z kolei jest bardzo przestronne i dobrze wyposażone. Idealnie łączy nowoczesne elementy ekranowo – dotykowe z tradycyjnymi pokrętłami i guzikami. Pasażerowie mogą liczyć na pełen komfort jazdy za sprawą wygodnych siedzeń oraz szeregu udogodnień. Dalekim podróżom sprzyja również bagażnik o pojemności 625 litrów, który można otworzyć w sposób bezdotykowy.

Hyundai Santa Fe oferuje trzy wysokoprężne silniki do wyboru, które zapewniają efektywne spalanie. Samochód posiada automatyczną skrzynię biegów o ośmiu przełożeniach oraz możliwość jazdy w kilku trybach.

Specjaliści bardzo dobrze oceniają ten model Hyundaia. Chwalą m.in. przemyślane systemy bezpieczeństwa, przestronność, oszczędny silnik oraz wysoką jakość materiałów i wykonania wnętrza. Wśród jego wad wyróżniają przede wszystkim wysoką cenę. W zależności od wersji waha się ona bowiem od 180 400zł aż do 237 400zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 18 stycznia 2020