Południowokoreański koncern motoryzacyjny postanowił odświeżyć wygląd oraz dodać nowe silniki dla modelu Santa Fe. O jakich zmianach konkretnie mowa i jak wpłynęły one na ceny wspomnianego modelu w Polsce?

W zakresie wyglądu zewnętrznego pojazdów, południowokoreańska marka przyzwyczaiła nas do tego, że w swoich liftingach raczej nie podejmuje się drastycznych zmian. Tak jest także w przypadku poliftingowej wersji Hyundaia Santa Fe. Zmiany są naprawdę stylistyczne i trzeba dobrze się przyjrzeć, aby móc je zauważyć. Dotyczą one m.in. przeprojektowanych zderzaków z przodu i tyłu pojazdu, a dodano światła do jazdy dziennej stworzone w technologii LED. Z kolei we wnętrzu postanowiono na wykorzystanie jeszcze lepszej jakości materiałów, a delikatnie przeprojektowano deskę rozdzielczą, pod kątem funkcjonalności.

Lifting to nie tylko zmiany w obszarze wyglądu samochodu, ale także jedna nowa jednostka napędowa. Tutaj Hyundai zdecydował się uzupełnić gamę silnikową o motor 2.2 CRDi, który będzie w stanie generować 200 KM mocy.

Jak prezentują się ceny poliftingowej wersji Hyundaia Santa Fe w Polsce? Za podstawową wersję, wyposażoną w silnik 2.0 CRDi, który jest w stanie generować 150 KM mocy przyjdzie nam zapłacić 140 300 PLN. W tej wersji samochód oferuje 5 miejsc siedzących oraz napęd na dwa koła. Z kolei za najbogatszą wersję modelu Santa Fe przyjdzie kierowcom zapłacić 236 300 PLN. Wersja ta oznaczona jako Platinium charakteryzuje się licznymi dodatkami wewnątrz pojazdu, 7 miejscami siedzącymi, a całość napędzana jest za pomocą silnika 2.2 CRDi o mocy 200 KM. Wspomniana moc przenoszona jest na wszystkie 4 koła za pośrednictwem 6-biegowej, automatycznej przekładni.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 14 maja 2016