Jeszcze do niedawna nikt by nie uwierzył, że Koreańczycy będą robić samochody tak dobre jak te produkowane w Europie. Jednak w tym momencie przestały one być kojarzone z masową tandetą a  stały się one synonimem wysokiej jakości oraz idealną jej proporcją w stosunku do ceny. Poniżej prezentujemy cztery „koreańczyki”, które na tle europejskiej i japońskiej konkurencji prezentują się niezwykle korzystnie i mogą  z nimi śmiało konkurować o pożądanie kierowców na całym świecie.

Kia Soul

Co prawda Kia Soul zadebiutowała na naszym rynku ponad 3 lata temu jednak od tego czasu zyskała już spore grono wielbicieli. Kia to przede wszystkim odważna stylistyka. Twórcy auta postanowili zaryzykować i stworzyli samochód nie tylko praktyczny ale i modny. Niezwykle istotną zaletą Kii jest także bogaty zestaw akcesoriów, który pozwala na personalizację oraz skuteczne wyróżnienie się z tłumu.

Hyundai Coupe

Hyundai Coupe to jedno  z najpopularniejszych coupe na polskich drogach. Od początku zachwyca kierowców elegancką stylistyką, wysoką niezawodnością oraz idealnym stosunkiem jakości do ceny. Pomimo faktu, że osiągi wyższych wersji nie są już tak zachwycające a w kwestii prowadzenia pojazdu – bliżej jest mu do samochodów amerykańskich niż europejskich to jednak i tak pozostaje on jedną z najatrakcyjniejszych pozycji w tym segmencie.

SsangYong Rodius

Opinie o modelu Rodius są skrajnie podzielone. Jedni uważają go za jeden z najbrzydszych modeli  w historii motoryzacji, drudzy za inspirujący eksperyment stylistyczny, inni zaś za swoistą rewolucję w segmencie vanów. Pojawiają się także zarzuty odnośnie jakości wykonania jednak mając na uwadze jakość tę – w stosunku do ceny można zdecydowanie uznać, że jeśli potrzebujemy wygodnego dla większej liczby osób środka transportu to Rodius jest doskonałym wyborem.

Daewoo Matiz

Swego czasu Matiz wywołał na polskim rynku nie lada sensację stając się największym zagrożeniem dla popularności Fiata Seicento. Matiz na uwagę zasługuje przede wszystkim ze względu na idealne proporcje pomiędzy ceną a jakością. Jeżeli o zakupie decydują w szczególności fundusze a mimo to oczekujemy porządnego sprzętu o wyjątkowo niskim kosztach eksploatacji warto zdecydować się na zakup Matiza.

Wszystkie powyższe modele to propozycje przyzwoitych pojazdów, których największą zaletę stanowi idealna proporcja pomiędzy ceną a kompleksowym wyposażeniem i jakością.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Artykuły. Dnia 29 listopada 2012