AutoParto.pl to internetowa platforma ogłoszeniowo- handlowa na której każdy zarejestrowany użytkownik w prosty i szybki sposób otrzymywać może indywidualne wyceny części samochodowych przeznaczonych do samochodów z krajów azjatyckich, w tym KIA Motors, Daewoo, Hyundai lub Ssangyong. Na giełdzie AutoParto.pl dostępne są części samochodowe nowe i używane, w tym oryginalne i tańsze zamienniki renomowanych firm.

Platforma AutoParto.pl to nowoczesna giełda części samochodowych, na której każdy zarejestrowany użytkownik bezpłatnie otrzymać może indywidualną ofertę części samochodowych przeznaczonych do wielu modeli i marek pojazdów koreańskich, nawet części niestandardowych i niedostępnych w innych hurtowniach i sklepach. W celu otrzymania indywidualnej oferty należy skorzystać z wyszukiwarki części, a następnie za pomocą formularza kontaktowego przesłać zapytanie dotyczące szukanego produktu.

Złożone zapytanie przesłane zostaje do wszystkich zaprzyjaźnionych z serwisem sprzedawców, a w konsekwencji każdy sprzedawca dysponujący poszukiwaną częścią przesyła do użytkownika ofertę wraz z ceną i terminem realizacji. Pozwala to użytkownikowi na wybór najkorzystniejszej oferty.

Zdobyte doświadczenie oraz ugruntowana pozycja na rynku sprawiają, że giełda cieszy stale rosnącą popularnością wśród sprzedawców i kupców. W jej ofercie znaleźć można części z ponad trzydziestu kategorii, w tym te najpopularniejsze i mniej spotykane. Daje ona możliwość szybkiego pozyskania informacji oraz cen części dedykowanych koreańskim pojazdom osobowym, dostawczym oraz ciężarowym.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Artykuły. Dnia 20 listopada 2013